Nabídka služeb

Služby cateringu
Gastronomie je jedním z hlavních pilířů cateringových služeb. Snažíme se neustále zdokonalovat a přicházet s novými nápady. Na kvalitu nabízených pokrmů dohlíží osobně šéfkuchař Miroslav Šimek.

Vizuální aspekt
Nedílnou součástí prezentace je zajištění špičkové vizualizace služeb, čeststvost všech surovin a kvalitní servírování.

Jistota kvality
Ručíme za naprostou kvalitu poskytovaných služeb a personálu.

Individuální přístup
Jsme flexibilní a zvládáme řešit atipické situace a změny na poslední chvíli. Snažíme se vám, jako klientovy, vyjít maximálně vstříc.

MaxiService ve zkratce

Profesionál s více jak 27 letou zkušeností v oblasti gastronomie. Šéfkuchař několika významných restaurantů do roku 1999 (Restaurant Šumava, Pálffy Palác ), šéfkuchař a poradce JTV flmového cateringu 2000 - 2005. Posledních 17 let se nejvíce věnuje cateringu a pořádáním eventových akcí pro široké spektrum klientů na celém uzemí České republiky a i některých států v Evropské Unii.

Zakladatel projektů Miracle Moment, MAXISERVICE CATERING s.r.o. a nově konferenčního a eventového centra Střelnice v Táboře

Napište nám

Sociální sítě

Najdete nás take ná Facebooku a Instagramu

Kdo stojí za MaxiService?

Cateringová společnost Miroslav Šimek – MaxiService vznikla v roce 2001 jako nástupce Maximum service s. r. o., která fungovala na trhu od roku 1999. Od začátku svého působení byla frma MaxiService zaměřena především na poskytování gastronomických služeb výhradně pro VIP klientelu a flmový catering pro zahraniční celebrity.

Za zmínku stojí také pronájem exkluzivních prostor, vhodných pro pořádání cateringových akcí, po celé České republice. Společnost disponuje vlastním kompletním cateringovým servisem pro 2000 osob.

MaxiService je členem Britské obchodní komory, Francouzské obchodní komory a eventové asociace EMA ČR. Firma je ofciálním partnerem Moët Hennessy. Cateringová sekce MaxiService produkovala za 15 let existence už více než 2800 akcí, je dodavatelem cateringu pro značky jako jsou PSA – Citron a Peugeot, Toyota, Lexus, Škoda Auto, Jaguár, Ford Charouz, Unikont Group, Ami communications, Dentamed, Axamit, TMM, INSPIRO SOLUTIONS, Veolia, Rockwell Automation, McKinsey & Company Inc, FORBES

Naši klienti

Upřímně se těšíme na další spolupráci a společnost maxiservice můžeme jen doporučit.

-Hana Pavlíková, Passerinvest group s.r.o.

Kontaktujte nás

Maxiservice catering s.r.o.
Radotínská 69/34
159 00 Praha 5-Velká Chuchle
Czech Republic

Celé jméno
E-mail
Vaše zpráva