Nabídka služeb

Služby cateringu
Gastronomie je jedním z hlavních pilířů cateringových služeb. Snažíme se neustále zdokonalovat a přicházet s novými nápady. Na kvalitu nabízených pokrmů dohlíží osobně šéfkuchař Miroslav Šimek.

Vizuální aspekt
Nedílnou součástí prezentace je zajištění špičkové vizualizace služeb, čerstvost všech surovin a kvalitní servírování.

Jistota kvality
Ručíme za naprostou kvalitu poskytovaných služeb a personálu.

Individuální přístup
Jsme flexibilní a zvládáme řešit atypické situace a změny na poslední chvíli. Snažíme se vám, jako klientovy, vyjít maximálně vstříc.

MaxiService ve zkratce

Cateringová společnost Miroslav Šimek – MaxiService vznikla v roce 2001 jako nástupce Maximum service s. r. o., která fungovala na trhu od roku 1999. Od začátku svého působení byla firma MaxiService zaměřena především na poskytování gastronomických služeb výhradně pro VIP klientelu a filmový catering pro zahraniční celebrity.

Za zmínku stojí také pronájem exkluzivních prostor, vhodných pro pořádání cateringových akcí, po celé České republice. MaxiService je členem Britské obchodní komory, Francouzské obchodní komory a eventové asociace EMA ČR. Firma je ofciálním partnerem Moët Hennessy. Cateringová sekce MaxiService produkovala za 18 let existence už více než 3000 akcí, je dodavatelem cateringu pro značky jako jsou PSA – Citroën a Peugeot, Toyota

Napište nám

Sociální sítě

Najdete nás take ná Facebooku a Instagramu

Kdo stojí za MaxiService?

Miroslav Šimek - Profesionál s více jak 27 letou zkušeností v oblasti gastronomie. Šéfkuchař několika významných restaurantů do roku 1999 (Restaurant Šumava, Pálffy Palác ), šéfkuchař a poradce JTV filmového cateringu 2000 - 2005. Posledních 17 let se nejvíce věnuje cateringu a pořádáním eventových akcí pro široké spektrum klientů na celém uzemí České republiky a i některých států v Evropské Unii.

Zakladatel projektů Miracle Moment, MAXISERVICE a nově konferenčního a eventového centra Střelnice v Táboře a od roku 2019 partnerem multifunkčního centra s curlingovými dráhami - Centra Třešňovka na Zbraslavi.

Naši klienti

Upřímně se těšíme na další spolupráci a společnost maxiservice můžeme jen doporučit.

-Hana Pavlíková, Passerinvest group s.r.o.