Jazyk

Terasy Hybernia
Speciální nabídky
Miracle Moment Více informací ...
Vision Restaurant Více informací ...
Party talíř Více informací ...
Zámek Jemniště Více informací ...

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Please leave this field empty.

Party stany

Maxiservice Vám nabízí kompletní zajištění všech druhů párty stanů včetně vybavení cateringovým nábytkem, dřevěnými podlahami, koberci, osvětlením a ozvučením v rozsahu až pro 10.000 osob na celém uzemí EU. Jako novinku Vám nabízíme dvoupatrový stan s rozměrem až 21 x 40 m.

Samozřejmostí je vybavení klimatizací, topením a doplňkových služeb spojených s kompletním zajištěním celé eventové akce na klíč. Různé propojení s budovami (walkway), prezentační stany (pagody), haly na koncerty a autokina, outdoorové aktivity i velkoprojekce(výška až 7,20 základní rozměr 21 m x 25m).

Disponujeme velkým množstvím menších ezupových stanů, s klasickými rozměry od 5 x 5 m včetně podlah a pruhledných stěn. Rádi Vám předvedeme celou řadu možností, jak správně zaujmout netradičním pojetí akce. Ať už doplněním vhodného nábytku nebo dekorací.

Můžete si u nás vybrat chillout (komfortní sedačky a DJ) nebo zimní zahradu, kancelářskou místnost s projektory a plazmami, exclusivní parkoviště novinek z automobilového průmyslu i tropickou pláž s můstky a bazény. Záleží jen na Vašem přání a finančních možnostech.

Reference z realizovaných akcí Vám rádi osobně ukážeme. Vytvoříme Vám několik vhodných nabídek na zajištění Vaší důležité prezentace. Naše hlavní motto je “kde ostatní firmy končí a dovážejí stany ze zahraničí, my Vám nabízíme kompletní realizaci s perfektní kvalitou, bez omezení metrů a náročnosti”.

Vhodným nasvícením a ozvučením s prvotřídním cateringem, umocníme zážitek Vašich partnerů a klientů při pořádání firemní či soukromé párty. Stačí nás jen kontaktovat a vše ostatní už nechte na našich profesionálních službách. Další ukázky párty stanů naleznete v sekci reference ve fotogalerii z akcí.