KUCHYNĚ

Máme rozsáhlé zkušenosti s gastronomií z celého světa, rádi našim zákazníkům připravujeme
pokrmy těchto kuchyní.

Filmový catering

JTV Catering –  spolupracující firma zaměřená na filmové a  reklamní stravování,
vlastnící největší cateringové  zázemí na území ČR.

Dlouhodobá spolupráce s MaxiService vám zajistí vždy něco nového a speciálního, připraveného právě pro vás. Naše služby jsme schopni poskytnout téměř kdekoli, na hradech, zámcích, polích a lesích, v blízkosti ateliérů i na ulicích měst. Možný je i výjezd do zahraničí. O kvalitě našich služeb a možnosti využití naší nabídky vypovídá reference filmových projektů při kterých jsme naše služby poskytovali.

Zajišťovali jsme reklamy pro O2,T mobile,Česká spořitelna atd

 

Svatby

Připravíme nejen svatební menu, ale všechny doprovodné akce s tím spojené. Nejprve vám doporučíme několik variant a celou choreografii vašeho svatebního dne. Navrhneme několik typů a variant prostor a prodiskutujeme i možnost využití vašich vlastních prostor, ať už se jedná o váš domov, zahradu nebo rozlehlý zámek po předcích.

Zcela ideální romantická svatba se může odehrávat na kompletně zrekonstruovaném zámku Jemniště, kde se díky Petře Sternbergové ocitnete v dokonalém barokním prostředí. Veškeré informace jsou dostupné na adrese svatbanazamku.cz.

 

Připravíme pro vás jak staročeskou svatbu včetně krojů, tak i moderní pojetí vašeho slavného dne, výslužku pro rodinné příslušníky a přátele. U vás doma připravíme vámi vybrané menu. Zařídíme i netradiční svatbu např. v balóně nebo na nějakém ze starobylých hradů z celé naší republiky.

 

zakladatel Partytalíř, Vision a ŠMIK RESTAURANTU